Henk de Koning is genomineerd voor Clubheld van de Amateursport

Vanaf 27 september 2017 wordt er in iedere gemeente van Nederland op zoek gegaan naar de leukste, beste, trouwste en meest bijzondere vrijwilligers die zich actief inzetten voor zijn of haar sportvereniging. In iedere gemeente wint de clubheld met de meeste stemmen. Er worden 15 regiowinnaars verkozen waaruit de vakjury de landelijke winnaar selecteert. Hij of zij mag zich een jaar lang dé clubheld van Nederland noemen en ontvangt een cheque met 10.000 euro voor de vereniging!

De vereniging heeft Henk de Koning opgegeven als sportheld van onze vereniging. Stem op hem en wellicht wint onze vereniging een mooie prijs!

Stemmen kan via de volgende link: https://rotterdam.clubheld2017.nl/#did7615

Dit vind je misschien ook leuk...